KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11233121
nr 1123 3121
Pastell
Oidentifierad konstnär, Hammarbyhamnen, signerad, motivet: 30x49
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:25:04
20/8 20:18:20
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm